What Client Says

“Chciałem z mojej strony BARDZO i to BARDZO podziękować za piękny towar, jaki zamówiłem, a jeszcze bardziej za obsługę! Proszę mi wierzyć, że bardzo często robię zakupy przez Internet i to nie akurat teraz bo mi się zbliża ślub… Robię je często i jest z nimi bardzo różnie. WY jesteście jak dla mnie profesjonalną firmą, dbającą o klienta od początku do samego końca. Jak dla mnie Crystals 3D jest na pierwszym miejscu. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się u Was coś zamówić!"

Grzegorz

“I purchased the Crystal heart clock for my mother's 90th birthday and I love it. I am sure my mother will love it as well. Crystals 3D worked with me and sent me a visualization before purchasing plus they took extra care with the packaging to ensure it arrived safely."

Janet

“Wow, how amazing is this item. I love love love it! I can't wait to give him his anniversary gift, he will love it."

Marissa

“Otrzymałam przesyłkę, wykonanie idealne. Świetnie Pani zabezpieczyła kryształy, żaden kurier, nawet gapa, nie zbiłby ich:) Wykonanie zgodne z moimi oczekiwaniami. Dziękujemy za rzetelną obsługę oraz profesjonalne wykonanie produktów."

Patrycja

“This came out better then I could have ever thought. Great we kept in contact the whole time and everything was processed fast."

Ashley

Customer service - Contact us

send a message

 

For any question about a product, an order

If a technical problem occurs on this website

return

PERSONALIZED PROJECTS

truck

FAST DELIVERY

help

CONSTANT TOUCH

PayPal

Product successfully added to the product comparison!